Al. Rzeczypospolitej 8 - Gdańsk 603 762 082

Select your location

Wybierz kategorię

Serwis

PROWADZIMY SERWIS ROWERÓW WSZYSTKICH MAREK

Jeżeli Twoje dwa kółka wymagają fachowej pomocy lub porady, z pewnością znajdziesz ją u nas! Z precyzją ocenimy stan Twojego roweru i wsłuchamy się we wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące jego działania. Z przyjemnością przygotujemy Twój rower do nowego sezonu lub zabezpieczymy go po sezonie przed zasłużonym zimowym odpoczynkiem.

Wykonujemy wszelkie naprawy począwszy od wymiany dętki, po bardziej skomplikowane, wymagające użycia specjalistycznego sprzętu.

Serwis to nie tylko naprawy, przeglądy i regulacje. To również konserwacja, która gwarantuje precyzję działania roweru i radość z jego użytkowania. Zapytaj nas jak dbać o rower, aby jak najdłużej cieszyć się z jazdy!


W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

e-mail: info@niedotyczyrowerow.pl

kom. 603 762 082

 

Cennik

Przegląd gwarancyjny

35-150 zł

Przegląd

40-200 zł

Montaż/Regulacja pojedynczego elementu

od 10 zł

Wymiana dętki

10 zł

Wymiana dętki (utrudniony dostęp)

30 zł

Centrowanie koła

20-50 zł

Ceny nie uwzględniają wartości części i akcesoriów. Ostateczną cenę usługi serwisowej ustalamy na miejscu z klientem; jest ona uzależniona od stopnia zużycia komponentów i zakresu podjętych prac. W przypadku zmiany ceny usługi podczas jej wykonywania klient informowany jest telefonicznie. Płatność za usługę dokonywana jest przy odbiorze roweru z serwisu.